تائید
فروش مسکونیآپارتمان121متر/تاپ لوکیشن شهرارا/تک واحدی

121متر/تاپ لوکیشن شهرارا/تک واحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
121
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
15٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬619٬000 تومان
طبقه
1
⚜️املاک سران ستارخان⚜️

121متر✅

مشاور شما توکلی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سران ستارخان

با ما بهترین سرمایه گذاری ملکی را تجربه خواهید کرد