تائید
فروش مسکونیآپارتمان121متر مروارید 2پارگینگ سندی

121متر مروارید 2پارگینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
121
ساخت
1385
قیمت کل
19٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
164٬462٬000 تومان
طبقه
18
سلام

121متر

2خواب

طبقه 18

سالن دیک دست بدونه پرتی

آشپزخانه پر کابینت

خوابهای بزرگ

2پارگینگ سندی

زیر قیمت منطقه

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آقای پیری