تائید
فروش مسکونیآپارتمان121متری فاز 8 ((نما آجر کلید خام))

121متری فاز 8 ((نما آجر کلید خام))

2 سال پیش در پردیس

متراژ
121
ساخت
1403
قیمت کل
3٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬264٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان با مشخصات زیر به فروش میرسد:

✨فایلینگ تخصصی فاز 8✨

✨عکس ها واقعی و متعلق به خود واحد میباشد✨

✅تاپ ترین پروژه فاز8
✅دو خوابه
✅نما آجری
✅121متری

*بازدید با هماهنگی قبلی *
زمان پاسخگویی:10صبح تا 10شب

✨مشاور شما:خانم محجوب زاده

آدرس دفتر:فاز 8 بلوار امیرکبیر میدان امیرکبیر،پاساژ ارکیده طبقه اول املاک هرمس