تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب122 متر اداری / تابلو خور / برظفر

122 متر اداری / تابلو خور / برظفر

1 سال پیش در تهران

متراژ
122
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
24٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
196٬721٬000 تومان
طبقه
4
⚜️ 122 اداری ساختمان با دیسیپلین بر دسنگردی⚜️
✅️ لوکیشن عالی
✅️ دسترسی فوق العاده به اتوبان مدرس
✅️ واحد شیک بدون نیاز به کوچکترین تغییر
✅️ سالن بزرگ قابل پارتیشن بندی
✅️ 3 اتاق تماما در نور جنوب
✅️ آبدارخانه مجزا بزرگ
✅️ سرویس ایرانی و فرنگی مجزا
✅️ 2 طبقه منفی پارکینگ

⬅️ مناسب تمامی مشاغل اداری ....

✴️ مالک صددرصد فروشنده
✴️ سند آماده انتقال

✔️ کارشناس تخصصی اداری منطقه 3
✔️ مشاور شما : خانم حاتمی