تائید
فروش مسکونیآپارتمان122 متر موقعیت اداری و مسکونی

122 متر موقعیت اداری و مسکونی

2 روز پیش در مجیدیه

متراژ
122
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏131,147,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
122 متر 4 خواب
طبقه اول روی همکف
به همراه پارکینگ اختصاصی با درب مجزا و انباری
و بالکن 10 متری
تک واحدی دوکله ( دارای دو درب ورودی مجزا )
خوش نقشه
نورگیر عالی
فایل کاملا شخصی
( کمیسیون 1 درصد هر طرف دریافت می شود )
مشاورین املاک محمدی