تائید
فروش مسکونیآپارتمان122 متر/واحد خام/فلکه چهارم بعد مخابرات

122 متر/واحد خام/فلکه چهارم بعد مخابرات

1 سال پیش در فردیس

متراژ
122
ساخت
1403
قیمت کل
4٬270٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️مشاورین املاک امیران ⚜️

⚜️دراشفته ترین بازار ملک از مالک فروشنده خرید کنید⚜️
مبلغ 10٪ کسر از سند که از مبلغ کل کسر میشود✅
جنوبی دو کله ✅
کوچه 8 متری ✅
سند 2 ماه دیگر حاظر✅

✨122متر فوق العاده دلباز (هم سود،هم سکونت)
✔️نما رومی و مشاعات سنگ
# درصورت درخواست تصاویر کامل ارسال میگردد....
بازدید با هماهنگی
_______________________________________________

⚫جهت معرفی وتوضیحات تکمیلی فایل های مشابه لطفا تماس حاصل فرمایید :

کارشناس تخصصی خرید و فروش در منطقه :

⚜️مبین فروزش⚜️