ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
صنعتی، کشاورزی و تجاری
1220 متر چهاردیواری احمدآباد مستوفی
1220 متر چهاردیواری احمدآباد مستوفی
1 هفته پیش در تهران سر مرکزی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1220
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
19,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
16,000,000 تومان
1220 متر چهار دیواری
اتاق 40 متری
سند تک برگ شش دانگ
لوکیشن عالی
کف مخلوط ریزی شده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت