تائید
فروش مسکونیآپارتمان122متر،جنوبی،گلدشت

122متر،جنوبی،گلدشت

1 سال پیش در شیراز

متراژ
122
ساخت
1388
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬278٬000 تومان
طبقه
1
✅✅املاک هوشمند✅✅

☑️☑️هدفمند و هوشمند خرید کنید☑️☑️
.
.
.
.
ساختمان 6 واحدی
موارد مشابه در چندین لوکیشن موجود است