تائید
فروش مسکونیآپارتمان122متر2خواب/ویواَبدی/سالن وسیع/رونیکا پالاس هروی

122متر2خواب/ویواَبدی/سالن وسیع/رونیکا پالاس هروی

1 سال پیش در تهران

متراژ
122
ساخت
1402
قیمت کل
16٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
137٬704٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
11
❗️تـوجــه تـوجــه❗️

⭕️تنها واحد موجود از این تیپ واحد کم نظیر با مرغوبیت تنها 11 واحد در برج

از محاسن این واحد می توان به ویو و چشم انداز ابدی با نقشه ای مهندسی شده و سالن بزرگ و دلباز اشاره داشت.

✔️122متر2 خواب نوساز کلید نخورده
✔️واقع در بهترین برج مجموعه رونیکا پالاس هروی
✔️بهترین تیپ و نقشه بدون یک سانت پرتی
✔️بالکن قابل چیدمان پنجره های قدی غرق نور
✔️رو به آفتاب

▪️امکانات و مشاعات هتلینگ:
سالن ورزشی و بدنسازی▪️سالن اجتماعات▪️سالن سینما▪️کافی شاپ▪️مهدکودک▪️کتابخانه▪️لابی لوکس و مبله▪️لابی من و تیم امنیتی 24 ساعته و...

▪️مالک فروشنده واقعی،تخفیف پای معامله
▪️بهترین گزینه برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری

بهترین باورهاتون؛با بهترین اتفاقات همراه باشه

ارادتمند شما:〽️رستاک