122متر3خواب فول امکانات خوش نقشه برندسهروردی شمالی
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
122
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
17٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
139٬344٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
♨️قابل توجه خریداران و سرمایه گذاران محترم♨️
⛱️122 متر آپارتمان
⛱️3 خواب
⛱️بازدید= پسند
♨️کارشناسی ، بعد آگهی ، با فراغ بال خرید کنید♨️
♨️پدرام♨️
♨️املاک هفت♨️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.