تائید

123 متر 2خواب

3 روز پیش در بوستان ناژوان

متراژ
123
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏142,276,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش فوری 123متری 2خواب ✅️
طبقه پنجم 3طرف نور

+++با ما مطمعن معامله کنید +++