تائید
فروش مسکونیآپارتمان123 متر 3 خواب/7ساله/تکواحدی/ پونک

123 متر 3 خواب/7ساله/تکواحدی/ پونک

1 سال پیش در تهران

متراژ
123
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
14٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
119٬512٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
123 متر 3خواب تکواحدی 7 سال ساخت

پونک ایران زمین جنوبی