تائید
فروش مسکونیآپارتمان123 متر شمالی حیاط فاز 1 خیابان نهم فول لابی

123 متر شمالی حیاط فاز 1 خیابان نهم فول لابی

1 سال پیش در کرج

متراژ
123
ساخت
1395
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬195٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

⚜️بدون مشابه

⚜️بهترین خیابان فاز 1 گوهردشت نهم

⚜️آسانسور پارکینگ و انباری

⚜️مشاور تخصصی شما در منطقه گوهردشت بقایی

⚜️مسکن قصر سفید قویترین فایلینگ منطقه