تائید
فروش مسکونیآپارتمان123 متری 2 خواب / ازادگان / خوش نقشه

123 متری 2 خواب / ازادگان / خوش نقشه

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
123
ساخت
1392
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬798٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬008٬000 تومان
طبقه
1
...سلام و عرض ادب خدمت شما...

⭐شادی و دستاوردهای فراوان رو برای شما ارزومندیم⭐
✅..
کابینت هایگلاس و سنگ کورین (ترند روز)▶️

دیوار سنگ طبیعی و کناف▶️

اتاق هایی مربع همراه با کمد دیواری های بزرگ و جا باز▶️

تراس دلنشین و دیزاین شده▶️

کف پارکت مدرن ایتالیایی▶️

کوچه ای عریض▶️

امکانات ، دسترسی و امنیت عالی منطقه▶️
✅..
جهت کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات شما فقط تماس بگیرید☎️

مشاور شما : سالاری ⭐

(شاد باشید)