تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متر*بسیار شیک*تکواحدی*فروش یا معاوضه

123متر*بسیار شیک*تکواحدی*فروش یا معاوضه

1 سال پیش در تهران

متراژ
123
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
13٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬569٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️املاک بزرگ سام تهرانپارس ⚜️

مقایسه کنید ✔️ ⬅️⬅️⬅️⬅️ خرید کنید ✔️

✅خاص ترین واحد در منطقه
✅لوکیشن قوی با گذر 20متری
✅مناسب سکونت یا سرمایه گذاری ایده آل
✅فروش یا معاوضه با واحد در منطقه

⬅️123متر،3خواب
⬅️تکواحدی
⬅️نور مستقیم شمال و جنوب
⬅️سالن بزرگ و یک دست رو به جنوب
⬅️3خواب استاندارد با نور مستقیم
⬅️بازسازی صفر تا صد
⬅️ساختمان با نظم و آرام

✔️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✔️فایل های مشابه موجود است
✔️مشاور شما عسگرپور