تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متر در تاپ لوکیشن گل سنگ نیاوران

123متر در تاپ لوکیشن گل سنگ نیاوران

1 سال پیش در تهران

متراژ
123
ساخت
1385
قیمت کل
19٬000٬650٬000 تومان
قیمت هر متر
154٬476٬000 تومان
طبقه
2
⭕⭕ توجه توجه⭕⭕
⏺️123متر
⏺️2خواب
⏺️آماده تحویل
✅معاوضه با واحد 70متری در منطقه 1(سهروردی یوسف آباد ارتش )✅

(آندستا)