تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متر دوخوابه تخلیه آماده سکونت

123متر دوخوابه تخلیه آماده سکونت

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
123
ساخت
1396
قیمت کل
6٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬593٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
سلام و عرض احترام

مناسب برای خریدارانی که تلفیقی از نور و نقشه خوب رو میخواهند
__________________________________
✅️ ساختمان 6 طبقه هر طبقه 3 واحد
✅️پارکینگ و انباری اختصاصی در زیر زمین
✅️مشاعات و پاگردهای بسیار دلباز
✅️آشپزخانه پر کابینت و بزرگ با بالکن رو به خیابان
✅️پذیرایی نورگیر فوق تصور و بسیار دلچسب
✅️مناسب برای هرنوع چیدمان
✅️نقشه کاملا استاندارد بدون هیچ نمونه پرتی
________________________
⭕️اتاق خواب ها:
خواب های 14/5 و 15متری با کمد دیواری های کشوبندی شده و بسیار عمیق
❎️قابلیت دریافت وام مسکن
❎️قابلیت رهن به مبلغ روز از امتیازهای فروشنده منعطف میباشد

‼️اولویت بازدید با اولین تماس گیرنده
⭕️مشاور فروش:میلاد بخشنده