تائید
فروش مسکونیآپارتمان124 متر3خواب/سهروردی شمالی

124 متر3خواب/سهروردی شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
124
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
16٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
130٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐⭐ عکس ها متعلق به واحد است⭐⭐

اطلاعات واحد :

✨ 124 متر بدون پرتی
✨ 3 خواب یک خواب مستر

⚜️مشاعات فوق العاده عالی و طراحی شده⚜️

✅ نورپردازی حرفه ای در نما و ورودی ساختمان

☎️برای بازدید و اطلاعات تکمیلی واحد لطفا تماس حاصل فرمایید .

مشاور شما یزدان
(مسکن1.2.3)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3