تائید
فروش مسکونیآپارتمان124متر/2خواب/خیابان مطهر/8واحدی

124متر/2خواب/خیابان مطهر/8واحدی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
124
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬225٬000 تومان
طبقه
1
سالن بزرگ بسیار خوش نقشه
نورگیر بسیار عالی
دسترسی فوق العاده به امکانات رفاهی
سر کوچه پارک برای تفریح کودکان
بازسازی شده
برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید مشاور مرادی
با املاک همکاری میشود