تائید
فروش مسکونیآپارتمان124متر/3خواب/ ستارخان پرچم/ 2پارکینگ باکس

124متر/3خواب/ ستارخان پرچم/ 2پارکینگ باکس

2 سال پیش در تهران

متراژ
124
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬774٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️باسلام ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

✅️124متر

✅️3خواب بزرگ مستر

✅️سالن پرده خور غرق نور

✅️7متر حیاط خلوت بدون مشرف

✅️دارای 2پارکینگ باکس

✅️دسترسی عالی به مترو و بی آر تی

✅️مالک فروشنده قطعی

✅️بازدید 9صبح تا 11 شب

✅️آماده تحویل

✅️لطفا جهت اطلاعات بیشتر وبازدید تماس بگیرید

✅️مشاور شما

✅️بیات
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بهاران شعبه 2