تائید
فروش مسکونیآپارتمان124متر شیک ویو دار بلوار توانیر شمالی/قابل معاوضه

124متر شیک ویو دار بلوار توانیر شمالی/قابل معاوضه

1 سال پیش در تبریز

متراژ
124
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬290٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜ املاک یوردوم ⚜

⭕ کد آگهی      1351

   ↩  آپارتمان  124  متر

✅ فروشنده واقعی قیمت کارشناسی شده

آدرس دقیق فقط فقط در مراجعه حضوری مقدور میباشد ،پشت تلفن تقاضای آدرس نفرمائید.

☎️ کارشناس تخصصی منطقه مهندس روشنی :  

*️**️**️**️**️**️**️**️**️**️**️*

      شعبه 1: یاغچیان خیابان نور جنب بوستان نور