125 متر / تکواحدی / کلید نخورده
2 سال پیش در کرج
کپی شد
قیمت کل
7٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬400٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
⚜️ به قیمت رسیده ⚜️
✅125 متر
✅2 خواب
☑️شرایط پرداخت :
نقد 5,700,000,000
رهن به عهده ما 900,000,000
سند 700,000,000
**** املاک بزرگ هما **** مشاور آینده شما ****
(( قویترین فایلینگ در سطح استان البرز ))
موارد مشابه را از ما بخواهید...مشاوره رایگان و حرفه ای
(برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید)
همراه و مشاور شما ⬅️ نظیفی