تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر دروس نوساز کلید نخورده مدرن 2 جهت نور خطی

125 متر دروس نوساز کلید نخورده مدرن 2 جهت نور خطی

1 سال پیش در تهران

متراژ
125
ساخت
1403
قیمت کل
33٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
264٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام یگانه معمار هستی

⭕️به جرعت فرصتی بی مانند برای لوکس پسندان⭕️

فقط 1 بازدید تا خرید این واحد جذاب فاصله دارید

✴️125 متری 2 خواب قلب تپنده منطقه 3 دروس✴️
⚜️دروس نیازی به تعریف ندارد⚜️
✅️لوکیشنی با دسترسی فوق العاده بالا
✅️محدوده ای اعیان نشین و درخور
✅️گذری عریض مشجر دنج آرام
✅️سازه ای فاخر به و برند (مینیمال مدرن)
✅️با بهترین متریال درجه 1 اروپا
✅️ورودی از حیاط و لابی مجلل
✅️سرایداری نگهبانی 24 ساعته مقیم
✅️فول مشاعات فوق تمیز (روف 4 فصل)
✅️2 واحدی بدون دیوار مشترک
✅️تماما هوشمند و مدرنیزه
✅️خوش نقشه با ظرفیت چیدمان بالا
✅️نقشه مهندسی ساز بدون پرتی
✅️2 خواب 2 مستر
✅️فول فرنیش
✅️2 جهت نور مستقیم
✅️پنجره ها قدی با ویو زیبا
✅️تراس قابل چیدمان
✅️سیستم گرمایش سرمایش مرکزی
✅️مالک محترم 100 درصد فروشنده

برند های به کار برده شده
بوش آلمان، دایکین ژاپن، اشنایدر آلمان، اریستون هلند، کلودی و گروهه آلمان، کریویت ترک، آک امارات کوتایای ترکیه

وقت طلاست همین الان تماس بگیرید و شنونده توضیحات جذاب تر باشید

☑️مشاور تخصصی شما در حوضه شمیرانات☑️
⚜️مانی⚜️
✴️بزرگ املاک نگین دولت✴️