تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر/دریای نور/لوکیشن

125 متر/دریای نور/لوکیشن

2 سال پیش در اهواز

متراژ
125
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
4٬596٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬768٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨گروه بزرگ املاک پایدار✨

♦️کارشناس: مهندس عباسی

••••••••••••••••••••••••••••••••••

✅سالن با نورگیری فوق العاده، مناسب هر نوع چیدمان
✅آشپزخانه استاندارد، درخور کدبانوی ایرانی
✅تراس قدی کاربردی
✅ خواب ها کینگ سایز و دارای کمد دیواری سراسری
✅پارکینگ سندی، آسان فرمان
✅نما و مشاعات فراتر از سال ساخت
✳️خیابان عریض با دسترسی فوق العاده به اصلی و امکانات رفاهی

••••••••••••••••••••••••••••••••••

♦️قابلیت دریافت 800 میلیون وام

••••••••••••••••••••••••••••••••••

مشاور و کارشناس فروش:
مهندس عباسی

⚜️گروه پایدار مشاورین .⚜️

▫️وهابی نبش خیابان 14 کیانپارس▫️