تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر سعادت آباد کلید نخورده

125 متر سعادت آباد کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
125
ساخت
1400
قیمت کل
29٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
232٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
♦️فروش واحد 125 متری 5 ساله کلید نخورده ♦️

✅️پروژه مسکونی تک واحدی شخصی ساز

✅️مشاعات در خور تحسین

✅️پلن واحد خاص از 2 جهت نور کامل

✅️ارتفاع سقف عالی پنجره قدی سرتاسر واحد

✅️متریال فول برند

✅️تراس بزرگ

✅️2 خواب بزرگ + کمد دیواری سرتاسری

✅️آشپزخانه نورگیر + کابینت ممبران

✅️1 پارکینگ سندی + مزاحم

✅️سالن اجتماعات

✅️انباری

✅️مالک منعطف

♦️برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید♦️