تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر/نوساز/ 2خواب/ تک واحدی/ محله دروس

125 متر/نوساز/ 2خواب/ تک واحدی/ محله دروس

2 سال پیش در تهران

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
25٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
204٬960٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️اگر به دنبال یک واحد آپارتمانی در ساختمانی کم واحد و کم جمعیت در یکی از بهترین نقاط تهران هستید آگهی درستی را باز کرده اید

✔️125 متر نوساز
✔️سالن بزرگ و مناسب چیدمان 2دست مبل
✔️محله آرام و دنج
✔️2خواب استاندارد و کاربردی
✔️با امکانات
✔️دسترسی عالی به مترو و وسایل نقلیه عمومی

✴️مهدی بیگدلی ✴️