تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متری - خیابان دانشجو - سه خوابه

125 متری - خیابان دانشجو - سه خوابه

1 سال پیش در دورود

متراژ
125
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
2٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬200٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
《به نام یگانه معمار هستی 》
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️

مشخصات واحد

✅️125 متری کلید اول خیابان دانشجو
✅️پذیرایی نورگیر
✅️سه خوابه /دوخواب نورگیر
✅️آشپزخانه فلت مدل ترک
✅️سرویس ها به صورت مخفی
✅️پارکینگ بدون مزاحم
✅️انباری داخل واحد
✅️تراس قابل چیدمان
✅️قابلیت رهن تا 400 م تعهد ما به شما

《برای هماهنگی بازدیدومشاوره رایگان تماس بگیرید》
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️

✅️دپارتمان تخصصی املاک جاکار

✅️ مشاور آقای امیدی

"جاکار آخرین املاکی که مراجعه میکنید"