تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متری کلید نخورده/تک واحدی سه بر نور

125 متری کلید نخورده/تک واحدی سه بر نور

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
127
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬212٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜ هلدینگ املاک پلاس ⚜
⚜ بزرگترین بانک اطلاعاتی املاک شمال اصفهان

⏮️⏮️⏮️⚜ آپارتمان 127 متری شیک تک واحدی
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
⚜ سالن استاندارد و فوق العاده دلباز
⚜ نورگیری عالیی ❤️سه بر نور❤️

⭕متریال بدون مشابه در منطقه⭕

⚜️ اشپزخانه غرق در هایگلاس ترک

⚜ 2 تراس قابل چیدمان
⚜ سه خواب
⚜ دو کله راه
⚜ خوش نقشه بدون ذره ایی پرتی 
⚜ کف سرامیک
⚜ 2 پارکینگ_ انباری دلباز_آسانسور

کابینت ، کمد دیواری ، کاغذ دیواری ، شیرآلات
و نور پردازی به سلیقه شما ☑️

⚜ دسترسی به امکانات رفاهی
⚜سند تک برگ اماده انتقال
⚜ موقعیت آپارتمان⏮️❤️تاپ لوکیشن امام خمینی❤️

به درخواست مالک از گذاشتن عکس های واحد معذوریم
⚜══════●⚖●══════ ⚜
    ⚜  مشاور امور ملکی شما : علی دلیلی  ⚜                      ⚜هلدینگ املاک پلاس⚜
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
آدرس دفتر ≈ خانه اصفهان خ رزمندگان مابین فلکه ماه فرخی و نگهبانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ پلاس

یکی خانه بگزین که یابی پلاس  خداوند آن خانه دارد سپاس