ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
125متر/2طبقه/سند6دانگ/همکف وبالا
125متر/2طبقه/سند6دانگ/همکف وبالا
2 روز پیش در دروازه چوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
125
قیمت کل
8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
68,000,000 تومان
■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■
✅️ کدفایل:ویلایی3117✅️
⚡️125مترزمین
⚡️2طبقه
⚡همکف وطبقه اول
⚡کابینت فلزی
⚡7متر بر ملک
⚡دارای حیاط
⚡سند6دانگ
⚡دارای گواهی عدم خلافی
⚡ساخت شمالی/جنوبی
⚡️دسترسی سریع به بانک،مدرسه،پارک،فروشگاه و...
⚡کوچه8متری
⚡مناسب2خانواده
⚡مسیرطبقات مجزا
⚡️نورگیرعالی
⚡️فروشنده واقعی
■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■
⁉️برای بازدیدواطلاعات بیشتربه دفترمراجعه فرمایید⁉️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت