تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر/بر خیام شرقی/کلیداول

125متر/بر خیام شرقی/کلیداول

2 سال پیش در دورود

متراژ
125
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬440٬000 تومان
طبقه
2
بنام یگانه معمار هستی

واحد فوق 125 متر بر بلوار خیام شرقی میباشد
وییو رو ب بلوار
سالن پذیرایی 48متری نورگیر و قابل چیدمان با هر سلیقه
آشپزخانه مدل ترک
دو خواب نورگیر
سرویس و حمام خارج از دید سالن
واحد ب صورت خام تحویل
مبلغ 30میلیون زمان تحویل سند
جهت بازدید لطفا تماس بگیرید

دپارتمان تخصصی مسکن جاکار
مشاور اقای رحمتی