125متر بــی نــظـیــر در نیلوفر نوبخت/فول تک واحدی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1400
قیمت کل
19٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
154٬400٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
توجه ‼️توجه‼️ توجه‼️ توجه‼️ توجه‼️ توجه
#بی بدیل ترین واحد موجود با ارزنده ترین قیمت#
#فول امکانات با سالنی یکدست و پرده خور سرتاسری#
✓ غرق در نور مستقیم جنوب
✓ پارکینگ سندی غیر مزاحم
✓ بسیار بسیار خوش نقشه
✓ سالن دلباز و یکدست با سالنی سرتاسر پرده خور
✓ قابلیت چیدمان با هر سلیقه ای
✓ بدون کمترین قناسی و پرتی
✓ در دنج ترین کوچه ی نیلوفر با گذری پهن با بهترین دسترسی
✓ محلیت فوق العاده ارام و مسکونی
✓ ساختمان با نظم و رسیدگی بی نظیر
✓ مخصوص سخت پسندان
✓ واحد در حد واحد 150 متری
✓ قابلیت واگذاری رهن تا مبلغ 2/500 میلیارد تومان
∆ بدون بازدید و با خیال راحت خرید کنید ∆
____________________________
⁉️برای کلیه امور ملکی ؛ خرید ، فروش ، رهن اجاره ؛
فقط کافیست تماس بگیرید⁉️
مشاور شما ؛پدرام
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.