تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر،سه خوابه،دهکده،،وام آماده

125متر،سه خوابه،دهکده،،وام آماده

1 سال پیش در فردیس

متراژ
125
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬240٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

126 متر سه خوابه
دهکده شمالی جنب برج شفق
بسیار خوش نقشه

سند آماده
460میلیون وام آماده دارد
قابلیت رهن تا 700 میلیون
خرید فقط با 3,600 میلیارد

((تا دیر نشده از این واحد بازدید کنید ))

املاک بزرگ شباهنگ آسمان
مشاور شما، ورزدار