تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر،کوچه های بهشت،کم واحد

125متر،کوچه های بهشت،کم واحد

2 سال پیش در دورود

متراژ
125
ساخت
1396
قیمت کل
1٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬440٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام خالق پیدا و پنهان
*********************
با سلام و عرض ادب با معرفی فایل 125 متری فول امکانات در کوچه های بهشت در خدمت شماییم:
مشخصات ساختمان:
اسکلت فلز
3 طبقه دو واحدی
به صورت دو نبش
مشخصات واحد:
125 متر
فول امکانات
دو خواب 12 و 16 متری
پذیرایی 50 متری
سالن مربع پرده خور
آشپزخانه 16 متری تمام MDF
دارای کمد دیواری فول
دارای سند و مدارک کامل
***********************
«واحد دارای وام به مبلغ 40 میلیون تومان میباشد»
«واحد به مبلغ 270 میلیون تومان در رهن میباشد»
«قابلیت وام کمک هزینه خرید مسکن تا سقف 700 میلیون تومان»
************************
«دپارتمان تخصصی مسکن جاکار»
«مشاور شما آقای جمشیدی»