تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متری واقع در میدان فرهنگ

125متری واقع در میدان فرهنگ

1 سال پیش در رشت

متراژ
125
ساخت
1401
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬800٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
به نام پروردگار یکتا
///////////////////

✅ملک موجود واقع در میدان فرهنگ

✅125متری طبقه 4

✅کل ساختمان 4 طبقه

✅کل واحد 7

✅فول امکانات

✅آسانسور. پارکینگ اختصاصی

✅ام دی اف هود گاز رومیزی

✅سرویس بهداشتی ایرانی فرنگی

✅کمد دیواری و انباری

کد فایل .7981

نوع سند.تک برگ

جهت مشاهده و هماهنگی به آدرس ما در خ معلم چهارراه ویلانچ بانک املاک ابطهی مراجعه فرمائید