تائید
فروش مسکونیآپارتمان126 متر/3خواب/سندار قلب سبزه میدون

126 متر/3خواب/سندار قلب سبزه میدون

2 سال پیش در رشت

متراژ
126
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
3
#رشت_لاکانی

#کد_فایل_535

پکیج و رادیاتور
پارکت
هایگلس ,جزیره,اپن,هود,گاز رومیزی
سرویس ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : گچ,کناف
سایر امکانات : بالکن,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,اطفای حریق,اعلام حریق,درب ریموت دار,پنجره دو جداره,نور پردازی
وضعیت سکونت : تخلیه
پارکینگ اختصاصی
پایان کار,سند دارد,تک برگ
آب,برق,گاز
بهترین منطقه شهردسترسی آسان ب بازار شهرداری وخیابان لاکانی
محله دنج وبافرهنگ
راه پله ها و پارکینگ و نمای پشت ساختمان هم سنگ کارشده
هرسه طبقه فروشی مشابه هم

قیمت قابل مذاکره
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل بفرمایید
...........................................
ساعات پاسخگویی: 9 تا 21
با ما بهترین و امن ترین امضائ زندگیتان را تجربه کنید✒️

دپارتمان جوان IPJ
کارشناس : فیروزه حسین زاده
آدرس دفتر : رشت ، بلوار گیلان، خیابان 179،برج تندیس