تائید
فروش مسکونیآپارتمان126 متر دوخوابه ویو ابدی در برج مجلل نگین

126 متر دوخوابه ویو ابدی در برج مجلل نگین

2 سال پیش در تهران

متراژ
126
ساخت
1397
قیمت کل
11٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬190٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
# بهار جنوبی

126 متر دوخوابه
ویو ابدی رو به شرق
سازنده تعاونی فرهنگیان
سند شخصی
لابی من 24 ساعته
نظافت چی 24 ساعته
سالن بدنسازی زنانه
سالن اجتماعات
بیلیارد
عکس و فیلم واقعی
زیر قیمت منطقه
فروش فقط نقد

کارشناس فروش منطقه 5
مسیح کاشانی