ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
126متر/3خواب/فول امکانات/فروش
126متر/3خواب/فول امکانات/فروش
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
126
ساخت
1375
اتاق
3
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
87٬301٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✔کافیست تماس بگیرید تا از بهترین فایلهای اجاره و فروش جردن ونک خ شیراز و شیخ بهایی مطلع شوید
✔بهترین مشاوره ها را از ما بخواهید با بیش از یک دهه تجربه
✔130متر 2 خواب فول امکانات نور گیر عالی بازسازی شده
✔قیمت استثنایی برای مصرف کننده و عالی برای سرمایه گذاری
✔✔مالک فروشنده واقعی✔✔
✔تخفیف خوب برای نقدینگی خوب✔
✔همکار عزیز فایل کاملا شخصی میباشد لطفا تماس نگیرید فقط به مصرف کننده و سرمایه گذار خوب تعلق دارد
✔کارشناس تخصصی منطقه 3
✔دوست و مشاور شما عباسی
✔ساعت تماس 9 صبح الی 11 شب در خدمت مشتریان عزیز هستم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت