تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متر در لوکیشن*اصیل نشین*3خواب بازسازی شده

126متر در لوکیشن*اصیل نشین*3خواب بازسازی شده

1 سال پیش در تهران

متراژ
126
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
13٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬365٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
126متر 3 خواب
فول امکانات
10واحدی
بهترین طبقه
بهترین دسترسی در منطقه 5
سند شخصی تک برگ آماده انتقال
آماده تخلیه و تحویل به خریدار
مالک فروشنده واقعی
این واحد موردی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری می باشد زیرا حداقل 15 درصد زیر قیمت کارشناسی شده ست
آپارتمان های مشابه زیر 14,5 میلیارد نمیباشد!!
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
_$_آقای فرهود_$_