تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متر، دو خوابه، باغ فیض(تک واحدی)

126متر، دو خوابه، باغ فیض(تک واحدی)

2 سال پیش در تهران

متراژ
126
ساخت
1390
قیمت کل
9٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬777٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅کارشناس منطقه: مقدم