تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متر3خواب نوساز متریال درحد گرمدره شمالی سند دار

126متر3خواب نوساز متریال درحد گرمدره شمالی سند دار

2 سال پیش در تهران

متراژ
126
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
5٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬444٬000 تومان
طبقه
6
✴️ تاپ لوکیشن گرمدره شمالی ✴️

⬇️ سند تک برگ ⬇️

125 متر ☘️
فول امکانات✴️
پارکینگ ☘️
انباری 2متری✴️
آسانسور ☘️
تراس ✴️
4عدد کولر گازی کم مصرف☘️
2خواب مستر✴️
سیستم ضد سرقت و کنترل روشنایی از بیرون☘️
کابینت های ترک✴️
حفاظ آکاردئونی☘️

بدون مشرف و نور گیر کامل از جنوب✴️

ساختمان دارای ژنراتور برق اظطراری ☘️
دوربین مدار بسته☘️〽️☘️
برق مشاعات دارای سیستم حفاظتی جهت جلوگیری از آسیب به لوازم برقی ساختمان☘️☘️

⬇️✴️☘️سامان نوری املاک بوکان میدان ساحل ⬇️✴️☘️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بوکان منطقه22

ما فروشنده نیستیم ، مشاور و محافظ منافع شما هستیم