تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متری دانشگاه.تک واحدی**

126متری دانشگاه.تک واحدی**

2 سال پیش در اراک

متراژ
126
ساخت
1399
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬380٬000 تومان
طبقه
5
کد=186

✔️متراژ بنا 126متر /2خوابه

✔️فروشنده واقعی

✔️برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

✔️تخفیف پای معامله داده میشود

✔️مشاور امور ملکی:جعفری

✔️املاک آراک انتهای ملک
✔️مدیریت قهیه ای