تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متری/فول امکانات/شمالی روبه نما/اهوراملک

126متری/فول امکانات/شمالی روبه نما/اهوراملک

1 سال پیش در فردیس

متراژ
126
ساخت
1403
قیمت کل
5٬040٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
بنام آنکه جان رافکرت آموخت

✅126متری/شمالی /روبه نما
✅سندتک برگ
✅طبقه اول
✅2خواب
✅ساخت 1403
✅نما سنگ مدرن
✅پارکینگ
✅آسانسور
✅انباری
✅بالکن 22متری
✅سرویس ایرانی وفرنگی

کدفایل: 111_2

مشاورشما:خانم عباسی ☎️

☑️امکان بازیدومشاوره حضوری وغیرحضوری☑️

♦️آدرس:کانال شرقی هلدینگ ساختمانی اهوراملک♦️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم مهندس کولیوند

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما