تائید
فروش مسکونیآپارتمان127 متر /3 خواب فول امکانات / سردار جنگل

127 متر /3 خواب فول امکانات / سردار جنگل

1 سال پیش در تهران

متراژ
127
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
13٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
109٬842٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
با سلام
127 متر
3 خواب
طبقه 2
سالن بزرگ رو به افتاب
قابلیت چیدمان 2 ست مبل و نهارخوری
کابینت ممبران
فول امکانات

بازدید ازاد

مشاور تخصصی خرید و فروش مسکونی
(خانم دیبا )