تائید
فروش مسکونیآپارتمان127 متر / تک واحدی / فول دیزایین / زنبق

127 متر / تک واحدی / فول دیزایین / زنبق

1 سال پیش در کرج

متراژ
127
ساخت
1397
قیمت کل
5٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬062٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
مشاورین املاک بزرگان
مشاور تخصصی ویلا ، واحد و عمارت های لوکس
⚜️ با 5 شعبه فعال در استان البرز ⚜️
____________________________________________
کد فایل : 1222
✔️ آپارتمان 127 متری 2 خوابه
✔️ فایل های مشابه موجود میباشد
✔️ برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
____________________________________________
✔️ املاک بزرگان دارای تیم تخصصی تصویر برداری 3 بعدی و تور مجازی