تائید
فروش مسکونیآپارتمان127 متر سه خواب بلوار فردوس تهاتر با دو خواب

127 متر سه خواب بلوار فردوس تهاتر با دو خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
127
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
12٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬606٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
127 مترمربع
سه خواب استاندارد 12 متری عرض سه متر
فول امکانات
دوپارکینگ
رو به آفتاب
سالن مربع مستطیل
بدون پرتی
چهار تا تک واحدی
فول بازسازی
گذر 36 متری
کوچه 12 متری
دسترسی عالی به فردوس
قابل تهاتر با دو خواب
عکس و فیلم متعلق به خود واحد است
ماهان
املاک خلج