تائید
فروش مسکونیآپارتمان127 متر ویو ابدی / بلوار آزادگان بدون مشابه

127 متر ویو ابدی / بلوار آزادگان بدون مشابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
127
ساخت
1402
قیمت کل
19٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
152٬755٬000 تومان
طبقه
5
املاک بلوک کردستان

✔️ با قوی ترین فایلینگ شخصی در منطقه

—————————————————————
✅ 127 متر
✅ نوساز کلید نخورده
✅ دو خواب
✅ طبقه پنجم ( گل طبقات )

فول امکانات

☑️ 2 بالکن ( کنار آشپزخانه + رو به آفتاب )
☑️ پلان مهندسی بدون پرتی
☑️ مالک فروشنده واقعی
—————————————————————
⚜️ مشاور شما ، میثم ⚜️