تائید
فروش مسکونیآپارتمان127 متری داماهی

127 متری داماهی

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
127
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
3
⚜️گروه کارشناسان تخصصی ملکی گوهران⚜️

مشخصات ملک : 127 متری 3خواب خوش نقشه بدون پرتی
لوکیشن : داماهی
پارکینگ : اختصاصی
نما و مشاعات : تمام سنگ
جنس کف واحد : سرامیک
قابلیت : رهن تا 1 میلیارد
موقعیتی عالی برای سرمایه گذار ی قیمت زیر منطقه

قیمت بسیار منعطف و قابل مذاکره

پارکینگ و انباری جداگانه مبلغ 300 محاسبه می شود 

_________________________
ساعات ☎️ با ما :
شیفت صبح : 9 الی 13
شیفت عصر : 17 الی 22
_________________________
تماس ⏪️ بازدید ⏪️ مقایسه ⏪️ خرید
کارشناس فروش جهت هماهنگی و بازدید : …….. 
فایل های مشابه جهت فروش موجود می باشد
________________________
✅با ما در ارتباط باشید و بهترین ها را از ما بخواهید
کارگزار انحصاری املاک و مستغلات در پروژه های برند و لوکس در منطقه 
آدرس دفتر ما : داماهی نبش گوهران 15 مسکن گوهران
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن گوهران

ملک شما الویت ماست ، اعتماد شما سرمایه ی ماست ...