تائید
فروش مسکونیآپارتمان127متردو خوابه سالن بزرگ/فاز یک/دو واحدی

127متردو خوابه سالن بزرگ/فاز یک/دو واحدی

2 سال پیش در پرند

متراژ
127
ساخت
1403
قیمت کل
4٬317٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬992٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
▂▃▅▇█⚡املاکــ کارای⚡█▇▅▃▂

با سلام خدمت خریداران محترم بنده صادق زاده هستم خوشحالم که این واحد ارزنده و بی نظیر را به شما عزیزان معرفی میکنم✨⬇️
____
با کمال احترام به شما عکس ها متعلق به خود واحد میباشد ✨✅
✅127 متر دو خوابه
✅ساخت با بهترین متریال
✅پارکینگ انباری آسانسور سندی
✅بسیار خوش نقشه بدون کوچک ترین پرتی
✅هر طبقه دو واحد (جمعا 6 واحد )
✅دارای باکن مجزا 9 متری که در سند محاصبه نمیشود
✅ساختمان تحویلی میباشید عکس ها برای قبل است
✅بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و سکونت
✅قابلیت رهن تا 500 میلیون
❎〽️زیر قیمت منطقه کاسبی و مناسب برای سکونت〽️❎
⭕اطلاعات بیشتر تماس ⭕
_____
❗جهت دریافت آدرس و اطلاعات بیشتر تماس❗
⏳☎️با یک مکالمه کمتر از 5 دقیقه شمارا به ملک دلخواهتان میرسانم ✅⏳
(((لطفا جهت کنجکاوی تماس نگیرید))) _______
♈آدرس دفتر: پرند فاز 1 بلوار چهار باغ نرسیده به میدان امام خمینی پلاک 279 املاک بزرگ کارای ♈
(⚜️)«املاک کارای عضو رسمی اتحادیه»(⚜️)
❇️▫️◽◻️با کادری فعال و مجرب با سابقه ای درخشان در منطقه ◻️◽▫️❇️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارای هسا کیسون کوزو مپسا زمین مسکن مهر تجاری

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *