تائید
فروش مسکونیآپارتمان128 متر 3 خوابه نوساز کلید نخورده سهروردی شمالی

128 متر 3 خوابه نوساز کلید نخورده سهروردی شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
128
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
19٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
148٬437٬000 تومان
طبقه
2
128 متر
3 خوابه
خواب مستر
طبقه دوم
5 طبقه تکواحدی
10 متری انباری
♦️موارد مشابه موجود می باشد♦️