تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه128 متر تجاری با بهترین لوکیشن منطقه

128 متر تجاری با بهترین لوکیشن منطقه

1 روز پیش در اختیاریه

متراژ
128
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏128,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,000,000,000 تومان
128 متر تجاری فلت بدون پله
با بر 28 ٫ ملک سه نبش ٫ بدون پرتی
ارتفاع 5 متر
انشعابات آب ٫ برق ٫ گاز
2 خط تلفن
سرویس بهداشتی و آبدارخانه
جای پارک عالی(مخصوص نمایشگاهی عزیز و کافه ها)
سند تک برگ (ملکیت و سرقفلی)